GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 7931031
nr 793 1031
Vaser
2 st, Kina, höjd: 20 ca
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:14:46
200 kr
150 kr
Vaser
nr 793 1031
Vaser
2 st, Kina, höjd: 20 ca
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 26 november 2012 |